O firmě

Vážení přátelé, dovolte, abychom vám poskytli několik základních informací o naší společnosti. K-Servis Praha, a.s. je společnost, která si našla své pevné místo na světovém trhu v oblasti obchodu se sušeným ovocem a ořechy. S trochou nadsázky lze říci, že kromě oblastí Arktidy a Antarktidy jsou naši obchodní partneři zastoupeni na všech kontinentech celého světa.

Naše společnost začala na trhu působit v roce 1993. Na počátku byla obchodní strategie firmy založena na zásobování drobných cukrářských výroben a pekáren suchými plody a pekárenskými polotovary. Postupným vývojem a rozšiřováním firmy se měnila i její obchodní strategie. Společnost našla své dodavatele v silných zahraničních partnerech. Jejími odběrateli se stali největší balírny v ČR a následně se firma transformovala na akciovou společnost. V polovině roku 2001 se nám naskytla příležitost významně rozšířit aktivity. Společnost Walmark se totiž rozhodla prodat svou zemědělskou divizi, a ta se tak ve druhé polovině roku 2001 stala součástí společnosti K-Servis Praha, a.s. S tímto připojením se rozrostlo nejen portfolio společnosti, ale i okruh zákazníků, mezi které nyní patří největší pekárenské provozy v České republice.

Na počátku roku 2004 vedení společnosti rozhodlo o aktivním vstupu na český trh s baleným zbožím. Doposud pasivní přístup v podobě dodávek volných surovin do balíren se změnil v přímé jednání s obchodními řetězci. Cílem nebyl masivní, agresivní a bezhlavý vstup do všech řetězců, ale jednalo se spíše o nalezení kvalitní a dlouhodobě perspektivní spolupráce se skutečně korektními partnery, což se nám postupem času podařilo se společnostmi Makro ČR, Metro SR, Ahold a Globus.


Společnost K-SERVIS PRAHA, a.s. se sídlem K Vypichu 503, 252 16, Nučice, IČ:26418711, je zapsána v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 6919.
Základní kapitál společnosti je 21.200.000,00 Kč
K-SERVIS PRAHA, a.s. je jako řídící společnost součástí koncernu, tvořeného dále společností CORATEX a.s. v postavení řízené osoby.Naši partneři:

Albert METRO Makro Globus

© 2024, K-SERVIS PRAHA, a.s. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑